Performans Sürüş Pantolonu

Performans Sürüş Pantolonu

Yeni H-D® Performans Sürüş Pantolonuyla motosikletinizi güvenle sürün ve aracınızdan indiğinizde dahi harika görünün.

Tarzdan ödün vermeden önce güvenlik. Teknik açıdan en gelişmiş motosiklet pantolonu olan Harley-Davidson® Performans Sürüş Pantolonuyla tarzınızdan ödün vermeden ekstra güvenli sürüşün keyfini çıkarın.

Şıklığınız motosiklet üzerinde değilken de devam etsin

Performans Sürüş Pantolonu son teknoloji astara sahip en kaliteli kot kumaşından üretilir, üstelik benzer pantolonların yarı ağırlığında olduğu halde iki kat aşınma direnci sağlar. İçinde yüksek teknoloji, dışında tarz sahibi. Şıklığınızın motosiklet üzerinde değilken de sürmesi için tasarlanmışlardır.

Beklediğiniz sürüş pantolonu nihayet karşınızda.
Şıklığınız motosiklet üzerinde değilken de devam etsin

Yolda size eşlik edecek kadar dayanıklı

ROOMOTO® Astar

Kendi tarzınızla güvenle yola çıkmanız ve hedefe varmanız için konfor, tarz ve koruma her pantolona işlenmiştir. Pantolonlar tüm bölgeyi, kalçayı, bacağın dış tarafını, dizüstünü ve dizleri korumak üzere sınıfının en iyisi olan patentli ROOMOTO® astarla kaplanır.

Geleneksel astar malzemelerinin yarı ağırlığında olan ROOMOTO® hafif olmasının yanında, sizlere diğer sürüş pantolonlarından iki kat fazla aşınma direnci sağlar. Soğutma, anti-bakteriyel ve nem emici özellikleriyle nefes alabilen bir malzeme olan ROOMOTO®, motosiklet sürücüleri için özel olarak tasarlanmış tek koruyucu astardır. Sizi serin ve kuru tutarken taze hissetmenizi sağlayarak sürüş keyfini uzatır.

Yolda size eşlik edecek kadar dayanıklı
Riding Jeans
riding-jeans-genuine.png
  • FXRG® pantolonda bulunan ROOMOTO® astarıyla kısmen kaplı
  • Doğal bel bölgesinin hemen altında, orta yükseklikte bel kesimi
  • Elde taşlanmış tarz
  • Erkek modelinde sürüş botlarına uygun dar kesim hafif çizme paça; kadın modelinde sürüş botlarının içine giymeye uygun dar kesim
  • Sürüş konforu için esnek kot kumaşı
  • Diz ve kalçada zırh cepleri.
riding-jeans-original.png
riding jeans
gtag('set', {'user_id': 'USER_ID'}); // Set the user ID using signed-in user_id. ga('set', 'userId', 'USER_ID'); // Set the user ID using signed-in user_id.