MOTOR KIYAFETLERİ® & ÜRÜNLER

MOTOR KIYAFETLERİ® & ÜRÜNLER

1912’DEN BERİ SÜRÜCÜLERİ GİYDİRİYOR VE DONATIYORUZ. EN İYİSİNİ BİZDE. HEM YOLDA HEM TİŞÖRTTE. VE BİR DERİ CEKETİ AİLE YADİGARINA DÖNÜŞTÜREBİLEN BİR KALİTE ANLAYIŞIYLA ÜRETİRİZ. YAĞMURLUKLAR VE KASKLAR GİBİ FONKSİYONEL KIYAFETLER VE TAMİRCİ GÖMLEKLERİNDEN MODERN MOTORCU MONTLARINA VE MOTOSİKLETTEN İNDİĞİNİZDE DE HARLEY HİSSİNİ SÜRDÜRMENİZE YARAYAN GİYSİLERE KADAR İHTİYACINIZ OLAN HER ŞEY. TÜM BUNLARI BULACAĞINIZ YER HARLEY-DAVIDSON® BAYİNİZ. YAKLAŞIN VE DERİYİ KOKLAYIN. SİZE KENDİNİZİ İYİ HİSSETTİRENİ BULUN.

FXRG® Collection

YÜKSEK PERFORMANSLI SÜRÜŞ GİYSİLERİNE İHTİYAÇ DUYDUĞUNUZDA İLK TERCİHİNİZ FXRG® KOLEKSİYONU OLSUN. 115 YILLIK SÜRÜŞ DENEYİMİNİN YOLLARDA KENDİNİ KANITLAMIŞ TASARIMLAR VE EN SON TEKNOLOJİYLE BULUŞMASI HEPSİ BU ÜRÜN SERİSİNİ GÜVENLE KULLANMANIZ İÇİN. ŞARTLAR DEĞİŞSE DE DAHA UZUN MESAFELER KATETMENİZ VE SELEDE DAHA RAHAT ETMENİZ İÇİN. GİYSİLERİN İYİYSE SEN DE İYİ HİSSEDERSİN İYİSİNİ AL.

Genuine MotorClothes® Koleksiyonu

İKONİK HARLEY-DAVIDSON® SÜRÜŞ GİYSİLERİ VE KIYAFETLER. KLASİK, CESUR VE GÜÇLÜ. SİZİ ASLA YARI YOLDA BIRAKMAYACAK EN DAYANIKLI MALZEMELERDEN ÜRETİLMİŞ MOTOSİKLET MONTLARI. SAĞLAM DONANIM. KASKLAR VE YAĞMURLUKLARDAN TİŞÖRTLER VE ŞAPKALARA KADAR İHTİYACINIZ OLAN HER ŞEY VE DÜNYAYA GERÇEK RENGİNİZİ GÖSTEREBİLMENİZ İÇİN BOLCA SİYAH VE TURUNCU. BURADAN GURUR FIŞKIRIYOR.

1903 Koleksiyonu: 

1903 KOLEKSİYONU, 115 YIL ÖNCE DOĞAN İKİ TEKERLEK AŞKIMIZIN BİR MEYVESİ. MAZİMİZDEN GELEN VINTAGE ESİNTİLİ HARLEY-DAVIDSON GRAFİKLERİ. ELDE DİKİLMİŞ DETAYLAR. BİRİNCİ SINIF MALZEMELER. MİRASIMIZ KÖKLERİMİZDEN GELİR ANCAK FONKSİYON  

VE TARZIMIZ ZAMANSIZDIR. BU, GERÇEK SÜRÜCÜLER İÇİN ÜRETİLMİŞ GERÇEK SÜRÜCÜ KIYAFETİ. 

Garage Koleksiyonu:

GARAJ KOLEKSİYONU GÖSTERİŞTEN UZAKTIR. SADELEŞTİRİLMİŞ, SAĞLAM, YALIN. OLMASI GEREKTİĞİ GİBİ. ÇÜNKÜ İŞ KIYAFETLERİNDEN ESİNLENİLDİ. VE ELİNDE ANAHTARLA ÇALIŞAN İNSANLARIN YAPTIĞI TÜRDE BİR İŞTEN BAHSEDİYORUZ. DERİ MONTLAR VE ÇİZMELERDEN GÖMLEKLERE VE ŞAPKALARA KADAR HER ŞEYİMİZ VAR.

H-D® Moto Koleksiyonu:

H-D® MOTO KOLEKSİYONUNU TASARLARKEN ONA MODERN BİR HAVA KATTIK. DETAYLAR İNCELİKLİ. HATLAR PÜRÜZSÜZ. BUNLAR HAREKET VE SÜRÜŞ RAHATLIĞI İÇİN TASARLANMIŞ VE YOLA ÇIKTIĞINIZDA İYİ GÖRÜNMENİZ İÇİN ÜRETİLMİŞTİR. ŞIK HATLARLA VÜCUDUNUZA OTURACAK ŞEKİLDE KESİLMİŞ VE RÜZGARDA UÇUŞACAK FAZLADAN KUMAŞLAR ATILMIŞTIR. BUNLAR YENİYİ SEVENLER İÇİN, YENİ NESİL KLASİKLER.

We use cookies on our Website to provide you with the most convenient experience. If you continue to use our website, you accept our cookie policy.

OK